Trådløs termometer med lang rækkevidde fra AGRINI

Kaip geriausia naudoti orkaitės termometrus?

Jens Kristensen

Kepsnio termometrai yra vertingi įrankiai virtuvėje, padedantys tiksliai kontroliuoti temperatūrą, ypač gaminant mėsą ir žuvį. Geriausias orkaitės termometro panaudojimas priklauso nuo to, ką darote, tačiau štai keli įprasti jo naudojimo būdai:

  1. Pagrindinė mėsos temperatūra: Kepsnos termometrai dažnai naudojami mėsos, tokios kaip jautiena, kiauliena, ėriena ir paukštiena, temperatūrai matuoti. Šis matavimas leidžia pasiekti norimą iškepimo lygį (retą, vidutinį arba gerai iškeptą) ir išvengti perkepimo. Pavyzdžiui, kepdami kepsnius, mėsos termometru galite išmatuoti temperatūrą mėsos centre, kad įsitikintumėte, jog ji iškepa tiksliai taip, kaip norite.

  2. Temperatūra žuvims: Kepimo termometru išmatuokite žuvies, pvz., lašišos ar tuno, vidaus temperatūrą, kad įsitikintumėte, jog ji yra iškepusi iki tobulumo ir neperkepta.

  3. Kepimo: Orkaitės termometrai taip pat gali būti naudojami duonos, pyragų ir kitų kepinių temperatūrai matuoti, siekiant užtikrinti, kad jie iškeptų tolygiai ir pasiektų norimą rezultatą.

  4. Keptas maistas: Kepdami maistą, pvz., gruzdintas bulvytes ar vištieną, galite naudoti termometrą, kad patikrintumėte aliejaus temperatūrą ir įsitikintumėte, jog ji yra tinkama temperatūra optimaliam kepimui.

  5. Konfigūruojantis: Kepimo termometrai gali būti naudojami naudojant tokius metodus kaip confit, kai lėtai ruošiate maistą aliejuje arba riebaluose, esant tiksliai temperatūrai. Tai leidžia jums pasiekti minkštą ir tobulo skonio mėsą.

Norėdami tinkamai naudoti orkaitės termometrą, atlikite šiuos veiksmus:

  • Įkiškite termometro zondą į storiausią maisto vietą neliesdami kaulų ir įsitikinkite, kad jis yra gabalėlio viduryje.
  • Palaukite, kol termometras stabilizuosis ir parodys tikslią temperatūrą.
  • Perskaitykite temperatūrą ekrane. Temperatūra, kurios turėtumėte siekti, priklauso nuo to, ką gaminate, ir nuo jūsų asmeninių pageidavimų. Naudokite patikimą temperatūros vadovą kaip nuorodą.

Maisto termometro naudojimas padeda apsisaugoti nuo per maistą plintančių ligų ir užtikrinti, kad jūsų patiekalai būtų tinkamai paruošti ir skanūs. Tai būtina virtuvės priemonė, kurią turėtų turėti kiekvienas virėjas ar maisto gaminimo entuziastas.

Mūsų ilgo nuotolio belaidžius termometrus rasite čia: www.agrini.dk