Hvordan anvender man lys/lanterner til hyggebelysning ude?

Kaip naudojate šviesas/žibintus jaukiam apšvietimui lauke?

Jens Kristensen

Naudodami žibintus jaukiam lauko apšvietimui galite sukurti šiltą ir svetingą atmosferą jūsų terasai, sodui ar renginiams lauke. Štai keletas žingsnių, kaip naudoti žibintus jaukiam apšvietimui:

 1. Pasirinkite tinkamus žibintus:

  • Pasirinkite savo stilių ir poreikius atitinkančius žibintus. Yra įvairių tipų žibintų, įskaitant arbatinį arba blokinį žibintą, popierinius žibintus, stiklinius žibintus ir saulės energiją naudojančius žibintus. Taip pat galite apsvarstyti galimybę naudoti įvairių formų, dydžių ir spalvų žibintus.
 2. Padėkite žibintus strategiškai:

  • Apsvarstykite, kur norite dėti žibintus, kad pasiektumėte pageidaujamą apšvietimo efektą. Galite juos pastatyti ant stalų, kurti takus, pakabinti ant medžių ar pavėsinių arba pastatyti palei terasą.
 3. Naudokite šviesos šaltinius:

  • Priklausomai nuo žibinto tipo, galite naudoti skirtingus šviesos šaltinius, tokius kaip arbatinės žvakės, LED žvakės ar mažos baterijomis maitinamos lemputės. LED lempos dažnai yra saugus ir patvarus pasirinkimas.
 4. Uždekite žibintus:

  • Uždekite žibintus uždegdami arbatines žvakes, nustatydami baterijomis maitinamas lemputes arba, jei reikia, įjungdami saulės apšvietimą.
 5. Sukurti įvairovę:

  • Norėdami sukurti įvairų ir įdomų apšvietimą, naudokite skirtingų aukščių, spalvų ir dizaino žibintus.
 6. Naudokite šviesos difuzorius:

  • Jei norite minkštos ir išsklaidytos šviesos, žibintų viduje galite įdėti šviesos sklaidytuvus, pvz., stiklą ar vaškinį popierių, kad šviesa tolygiai pasklistų.
 7. Pridėkite papildomos dekoracijos:

  • Norėdami suteikti žibintams papildomo dekoratyvumo, aplink juos galite pridėti gėlių, lapų, šakų ar kitos natūralios medžiagos.
 8. Saugumas:

  • Įsitikinkite, kad žibintai yra saugūs ir nekelia gaisro pavojaus. Laikykite juos toliau nuo degių medžiagų ir prižiūrėkite, kai jos užsidega.
 9. Po naudojimo išjunkite žibintus:

  • Baigę naudoti žibintus, juos atsargiai išjunkite, kad išvengtumėte nereikalingo energijos suvartojimo ir užtikrintumėte saugumą.
 10. Priežiūra:

  • Būtinai tinkamai laikykite savo žibintus ir prižiūrėkite juos, kad pailgintumėte jų tarnavimo laiką. Jei reikia, išvalykite ir laikykite sausoje vietoje.

Žibintai gali sukurti romantišką ir jaukią atmosferą lauke ir tinka viskam – nuo ​​sodo vakarėlių iki atpalaiduojančių vakarų terasoje. Pasitelkę įvairovę ir kūrybiškumą galite sukurti unikalią apšvietimo patirtį, atitinkančią jūsų poreikius ir norimą nuotaiką.

Mūsų gaminius komfortui ir apšvietimui rasite čia: AGRINI